Chauffeur (vrijwilliger)
https://solliciterenbij.novadic-kentron.nl/
| Eindhoven
GEZOCHT: FLEXIBELE VERANTWOORDELIJKE BETROUWBARE CHAUFFEUR DIE CLIENTEN NAAR HUN TAAKSTRAF WIL VERVOEREN
(Code 250, 6-8 uur per week – Eindhoven)
We zijn op zoek naar een enthousiaste, stevige persoonlijkheid voor ons project Taakstraf met zorg.
Aarzel niet, solliciteer en draag direct bij aan nieuwe kansen.
Wil jij een positieve bijdrage leveren aan succesbeleving voor onze clienten om hun taakstraf goed af te ronden?
Waarom werken bij NK?
Novadic-Kentron is dé expert voor verslavingszorg en verslavingskunde in Brabant. Samen creëren we Nieuwe Kansen voor mensen die vastlopen of dreigen vast te lopen door middelengebruik of andere verslavingen.
Wat ga je precies doen?
Sommige van onze cliënten zijn veroordeeld tot het doen van een taakstraf. Echter, vanwege hun kwetsbaarheid lukt het hen niet een reguliere taakstraf af te ronden. Wij trachten, met extra zorg en aandacht (de taakstraf met zorg) meer maatwerk te leveren waardoor mensen hun taakstraf wel kunnen doen en met een positief gevoel kunnen afronden. En mogelijk worden zij zelfs gemotiveerd om na hun taakstraf dagbesteding of werk te blijven doen.
Wij geloven dat dat recidive gaat verminderen.
Wij werken samen met projecten waar onze cliënten begeleid worden om hun taakstraf zo goed mogelijk te doen. Jij gaat met een bus van onze organisatie enkele cliënten veilig naar het taakstrafproject brengen en je haalt hen weer op. Wij zijn op zoek naar iemand die een praatje maakt, niet veroordelend is, en het leuk vind bij te dragen aan het geven van nieuwe kansen voor deze mensen.
Wat bieden we jou?
- Een taak die zorgt voor maatschappelijke betrokkenheid
- Een vrijwilligersvergoeding.
Hoe ziet het takenpakket eruit?
- Cliënten vervoeren in een bus van onze organisatie
- Contact onderhouden met de reclassering over het aantal cliënten en hoe de ritten zijn verlopen.
- Een korte overdracht verzorgen aan de werkmeester van het project.
Wat heb je nodig:
- Een rijbewijs B
- Een VOG
Reageren?
Reageer vóór 23 mei aanstaande via de knop ‘Reageer direct’!
NK Rookvrij
NK wil positieve gezondheid en vitaliteit bij cliënten en medewerkers stimuleren. Als verslavingszorginstelling willen wij een gezonde omgeving bieden en het goede voorbeeld geven. Om deze reden is Novadic-Kentron rookvrij voor medewerkers. Onze medewerkers roken niet op NK-locaties, inclusief buitenruimtes, parkeerterreinen, enzovoorts. Rokende medewerkers die willen stoppen, kunnen daarbij ondersteuning krijgen.
Meer informatie?
Wil je meer weten, bel dan met Marijke de Veer (Unitmanager in de regio Eindhoven), bereikbaar via telefoonnummer 06-10952220.
Vacature vervalt op 22 mei 2025